Ślub w Bangkoku

251
com_content.category
(0 razy zagłosowano, średnia ocena 0 na 5)
Ślub w Bangkoku0 out of 50 based on 0 voters.


Jeśli myślicie o ślubie, a tradycyjne polskie wesele nieco odbiega od waszych idealnych wyobrażeń na temat tego dnia, możecie zawsze rozważyć pomysł wypowiedzenia słów przysięgi gdzieś na końcu świata. Co powiecie na Bangkok?

Bangkok | Marzycie o wyjątkowej ceremonii zaślubin? Co powiecie na stolicę Tajlandii?
Bangkok | Marzycie o wyjątkowej ceremonii zaślubin? Co powiecie na stolicę Tajlandii? (by papaleguas )

Trudno zaprzeczyć, że możliwość wybiegnięcia z sali zaślubin prosto w podróż poślubną jest wyjątkowo kusząca.

Pobyt w tętniącej życiem stolicy Tajlandii z powodzeniem zastąpi nam huczne wesele – przyjaznych ludzi i znakomitego jedzenia z pewnością nam tu nie zabraknie. Planując zaślubimy w Bangkoku możemy także, a nawet powinniśmy, pomyśleć o odwiedzeniu innych zakątków Tajlandii – magicznego wybrzeża Andamańskiego, Zatoki Tajlandzkiej czy malowniczej północy (Chiang Mai).

Sesja ślubna w Bangkoku

252
com_content.category
(0 razy zagłosowano, średnia ocena 0 na 5)
Sesja ślubna w Bangkoku0 out of 50 based on 0 voters.


Jeśli chodzi o śluby w Tajlandii, to z pewnością wiele par decyduje się na słoneczne wybrzeże i wypowiedzenie słów przysięgi na plaży. Lazur wód, biel piasku i zieleń tropikalnej roślinności to otoczenie, które nie pozwala nam zbyt długo zastanawiać się nad wyborem odpowiedniego tła do sesji ślubnej. Co jednak z parami biorącymi ślub w samej stolicy?

Bangkok | Panna młoda w przestrzeni miejskiej w Bangkoku. Jak widać, nawet w deszczu zdjęcia mogą wyjść pięknie!
Bangkok | Panna młoda w przestrzeni miejskiej w Bangkoku. Jak widać, nawet w deszczu zdjęcia mogą wyjść pięknie! (by kutacrusader )

Okazuje się, że typowo wielkomiejska przestrzeń Bangkoku także może być wspaniałym tłem wyjątkowej sesji ślubnej!

Przeglądając zdjęcia bangkockich fotografów ślubnych możemy zauważyć, jak wielki potencjał także pod tym względem kryje w sobie stolica Tajlandii.

Poniżej zaprezentujemy kilka miejsc w Bangkoku, które szczególnie malowniczo prezentują się w czasie sesji ślubnej. Ten miniprzewodnik fotograficzny przyda się szczególnie parom, które zawierają związek małżeński w Ambasadzie RP w Bangkoku i nie planują dalszej wyprawy na bajeczne wybrzeże czy do innych magicznych zakątków Tajlandii.